Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Videa

01. Globálna filozofia výživy

Vieš čo je potrebné pre dosiahnutie zdravej a vyváženej stravy? Dozvieš sa to v tomto videu. Až okolo 30% Tvojich denných kalórií by malo byť z proteínov, 40% zo sacharidov a až do 30% zo zdravých tukov, v závislosti od Tvojho veku, pohlavia a životného štýlu.

02. Zdravé raňajky

Začínaš aj Ty svoj deň zdravými raňajkami? V tomto videu sa dozvieš, ako si môžeš dopriať zdravé raňajky a naštartovať svoj deň tak, aby si dodala výživu svojmu telu a mala istotu, že mu nič nebude chýbať. Raňajky sú prvé jedlo dňa, ktoré prerušujú pôst po dlhej dobe spánku a mali by sa jesť do 2-3 hodín od prebudenia. Obsahujú jedlo a nápoje, ktoré si môžeš dať doma alebo aj na ceste. Vynechávanie raňajok nie je vhodné pri regulácii hmotnosti a raňajky bohaté na proteín sa spájajú s vyššou kontrolou chuti do jedla a s denným znížením túžby po jedle.

03. Desiatové a stravovacie plány

Kladieš si často otázku čo si dať na desiatu a čo na olovrant? Jedná z možností riešenia je naplánovať si ich VOPRED.

04. Význam proteínov

Čo to je proteín, prečo a koľko ho potrebuješ? Odpovede získaš v tomto videu a rovnako sa dozvieš ako zabezpečiť dostatočný prísun proteínov v každodennej strave. Bez ohľadu na to, či chceš schudnúť, nabrať hmotnosť, alebo iba dovyživiť telo, význam proteínov je väčší než len pre fyzický vzhľad a budovanie svalovej hmoty.

05. Sacharidy a cukry

Sacharidy sú stále mätúcou a diskutovanou témou. Niektorí ľudia tvrdia, že sú pre telo dobré, iní sú presvedčení, že telu škodia. Sacharidy, tak ako tuky a bielkoviny, sú potrebné súčasti výživy. Hlavné je nezabúdať na to, že nie všetky sacharidy sú rovnocenné a že prebytok sacharidov sa uloží vo forme tukového tkaniva.

06. Zdravé tuky

Rozlišujeme dobré a zlé tuky, najdôležitejšia je ich rovnováha! Nutričné rady týkajúce sa tukov boli kedysi dosť jednoduché: nasýtené tuky sú zlé a nenasýtené tuky sú dobré. Ale celé sa to trochu zamotalo, teraz je to skôr o správnej rovnováhe týchto dvoch druhov polynenasýtených tukov najmä omega-3 a omega-6.

07. Vláknina

Takže, čo je to vláknina? Máš ťažkosti s trávením alebo nepravidelnosťou vylučovania? Jedna z najdôležitejších zložiek celého tela - tráviaci systém, môže ovplyvniť Tvoju hmotnosť, vitalitu, stav pokožky a funkčnosť imunitného systému. Konzumuješ pestrý výber farebného ovocia a zeleniny a dávaš si z nich aspoň päť porcií denne?

08- Štítky s výživovými hodnotami

Čítanie štítkov s výživovými hodnotami a ich pochopenie je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré by sme sa všetci mali naučiť, aby sme presne vedeli, čo sa v našom jedle nachádza.

09. Keď si vyjdeš najesť sa von

Čo hľadať, keď si vyjdeš najesť sa von? Vieš ako si vychutnávať večeru vonku a pritom dodržať plán výživy?

10. Maximalizuj svoj metabolizmus

Slovo „metabolizmus“ je určite známe každému, vieš ale čo to vlastne znamená? Je to proces, ktorý telo používa na spaľovanie kalórií, aby sme mohli dýchať, aby sme mohli udržiavať krvný obeh, funkčnosť orgánov, a aby sme z potravy mohli vyrobiť energiu.

11. Zdravie srdca

Viete, čo je veľmi dôležité pre Tvoje celkové zdravie a kvalitu života? Je to zdravie srdca. Tvoje srdce zohráva ústrednú úlohu v obehu krvi. Ale príliš často ľudia nerobia dosť na to, aby svoje srdce udržali zdravé. Zdravá a vyvážená strava, pravidelné cvičenie, udržiavanie zdravej hmotnosti, kontrola príjmu alkoholu a vzdanie sa fajčenia - to všetko sú veci, ktoré môžeš urobiť pre svoje srdce. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca a práve preto je také dôležité, aby sme si hladinu cholesterolu udržali na zdravej úrovni.

MI_new2.jpg

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja vďaka tomu, že som schudla si môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahni si ZDARMA e-book a začni už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré Ti pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by si určite nemala podceňovať, keď chceš zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať. Stačí kliknúť dolu na tlačítko a ihneď získaš okamžitý prístup k prémiovému materiálu.