Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože ich budeme spracovávať v súlade so zásadami ochrany osobných údajov v databáze, podľa Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. §14 - §18. Súhlas tvoria výstupné informácie, ktoré sú vyplnené v elektronickom formulári, pričom súhlasíte s použitím týchto údajov za účelom spracovania po dobu do odvolania tohoto súhlasu. V prípade žiadosti o pozastavenie resp. ukončenie spracúvania všetkých osobných údajov budú tieto zlikvidované na základe písomnej žiadosti. Nevyžiadané dokumenty likvidujeme v našej spoločnosti skartovaním a vymazaním.

 

Zdravý spôsob chudnutia, ktorý funguje.

Zadajte svoje meno a e-mailovú 
adresu, na ktorú vám zašleme
odkaz pre stiahnutie e-booku.

Vaše údaje sú u nás v 100% bepečí.

MI_new2.jpg

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja vďaka tomu, že som schudla si môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahni si ZDARMA e-book a začni už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré Ti pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by si určite nemala podceňovať, keď chceš zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať. Stačí kliknúť dolu na tlačítko a ihneď získaš okamžitý prístup k prémiovému materiálu.