Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

O Mariánovi...

Dobrý deň,
volám sa Marián IHNAT a som certifikovaný poradca pre redukciu hmotnosti a zdravý životný štýl.

Pomáham a učím ľudí ako zdravo schudnúť, ako predchádzať zdravotným problémom zmenou stravovacích návykov a zmenou životného štýlu a ako si zdravie aj dlhodobo udržať.


Svoje skúsenosti som získal počas 19-ročnej praxe. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu ľudí v oblasti zdravého životného štýlu. Za ten čas som vyškolil a poradil cez internet stovkám ľudí. 

No nebolo to tak vždy...

Presne viem, ako sa cítiš. Sám som si tým prešiel.

ja_big_m.jpg

Pár rokov dozadu som sa aj ja riešil problém s nadváhou. Hanbil som sa vyzliecť do plaviek, v obchodoch pre mňa boli vhodné iba veľkosti XXL. Cítil som sa ťažkopádne a bez energie. Už po pár schodoch som sa zadýchal.

Poznám ten pocit, keď máš obavy či to už tentokrát bude konečne fungovať, alebo to bude iba ďalší pokus, ďalšia diéta počas ktorej budeš stále hladná a nakoniec aj tak príde JOJO.

 

Strašne som túžil po zmene, chcel som schudnúť...  A podarilo sa. 

mi_ronaldo.jpg

Úspešne som zredukoval 15kg.

Odkedy som zdravo schudol mám plno energie, stúplo mi sebavedomie, športujem a teším sa zo života :).   

A navyše som získal aj zdravie - a to je najcennejšie.

Okrem kilečiek navyše som si poriešil aj problémy s vysokým krvným tlakom, kožné problémy a rovnako časté zápchy sú pre mňa už minulosťou.

Počas mojej cesty chudnutím som pochopil, že ak má byť redukcia úspešná a trvalá je potrebné dodržiavať 5 základných pravidiel, ktoré popisujem v mojom ebooku "5 tajomstiev ako zdravo schudnúť".

Ebook "5 tajomstiev ako zdravo schudnúť si môžete stiahnuť" tu...

Vzdelanie a odborné školenia:

>>  Dr. profesor Louis Ignarro (USA) -  držiteľ Nobelovej ceny za medicínu, špecialista na kardiovaskulárny systém

>>  Dr. Lougi Gratton (USA), špecialista na výživu

>>  Dr. David Heber (USA), ocenený ako najlepší lekár v USA v rokoch 2012, 2013, 2014

>>  Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD. (CZ) -  špecialista na gastroenterológiu, vedúci oddelenia centra výživy Thomayerovej nemocnice v Prahe

>>  Doc. MUDr. Jozef Michálek CSc. (SK) - špecialista pre detskú endokrinológiu, diabetológiu a metabolické choroby, Národný endokrinologický ústav v Ľubochni

>>  Dr. Marion Flechtner-Mors, M.D., PhD. (GE) - špecialistka pre výživu a detskú obezitológiu

>>  MUDr. Mária Paľová (SK) - detská pediatrička s 30 ročnou praxou, 

>>  MUDr. Daniel Knapp (SK) - špecialista na chirurgiu a traumatológiu, nemocnica na Kramároch, Bratislava

>>  MUDr. Pawel Rajewski PhD. (PL) - hepatológ, špecialista pre interné lekárstvo
a infekčné choroby

>>  MUDr. Alexander Martynchuk PhD. (UA) - špecialista pre diagnostiku a liečbu obezity a gastroenterologických patológii

 

Tak čo, ideme chudnúť spoločne? Viac info tu...

MI_new2.jpg

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja vďaka tomu, že som schudla si môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahni si ZDARMA e-book a začni už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré Ti pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by si určite nemala podceňovať, keď chceš zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať. Stačí kliknúť dolu na tlačítko a ihneď získaš okamžitý prístup k prémiovému materiálu.