Ako zdravo SCHUDNÚŤ 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Stačí kliknúť na tlačidlo a ihneď získate okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžete použiť aj vy ešte DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Kontaktné informácie

Ďakujem za Vašu návštevu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať správou na facebooku, emailom, telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Ak chcete mať prístup aj k ďalším zaujímavým informáciam ktoré nezverejňujem na webe pridajte sa k facebookovej skupine "Zdravé chudnutie online"

 


adresa:      Ing. Marián IHNAT, Komenského 2653, 069 01 SNINA
facebook:  facebook.com/marian.i.ihnat
fb správa:  facebook.com/messages/t/marian.i.ihnat
telefón:      +421 905 945 970
email:         marian.ihnat@55555.sk
skype:        marian.ihnat

Kontaktujte nás

Zdravý spôsob chudnutia, ktorý funguje.

Zadajte svoje meno a e-mailovú 
adresu, na ktorú vám zašleme
odkaz pre stiahnutie e-booku.

Vaše údaje sú u nás v 100% bepečí.

MI_kruh.png

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja si vďaka tomu, že som schudla môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Ako zdravo SCHUDNÚŤ 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Veríte, že je možné zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace bez hladovania, diét a jojo efektu? Informácie z prémiového dokumentu sú prekvapujúce ...

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahnite si ZDARMA e-book a začnite už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by ste určite nemali podceňovať, keď chcete zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať.

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklam a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.