Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Kontaktné informácie

Ďakujem za návštevu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhaj kontaktovať správou na facebooku, emailom, telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Ak chceš mať prístup aj k ďalším zaujímavým informáciam ktoré nezverejňujem na webe určite sa pridaj do facebookovej skupiny "Zdravie a štíhla postava"

 


Ing. Marián IHNAT - Healthy Nutrition

IČO: 524 26 131
adresa:      Komenského 2653, 069 01 SNINA
telefón:      +421 905 945 970
facebook:  facebook.com/marian.i.ihnat
fb správa:  facebook.com/messages/t/marian.i.ihnat
email:         marian.ihnat@55555.sk
skype:        marian.ihnat

Kontaktujte nás

Zdravý spôsob chudnutia, ktorý funguje.

Zadajte svoje meno a e-mailovú 
adresu, na ktorú vám zašleme
odkaz pre stiahnutie e-booku.

Vaše údaje sú u nás v 100% bepečí.

MI_new2.jpg

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja vďaka tomu, že som schudla si môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahni si ZDARMA e-book a začni už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré Ti pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by si určite nemala podceňovať, keď chceš zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať. Stačí kliknúť dolu na tlačítko a ihneď získaš okamžitý prístup k prémiovému materiálu.