Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 

a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Často kladené otázky:

Akým spôsobom budeme spolu komunikovať, je potrebné osobné stretnutie?

Odpoveď: Osobné stretnutie nie je podmienkou. Každý klient má možnosť využiť 15-minútovú konzultáciu ZDARMA. Vypíšeš kontaktný formulár v spodnej časti podstránky Konzultácie a ja ťa budem do 24h kontaktovať telefonicky. Povieš mi o probléme, ktorý ťa trápi, prejdeme si spolu možné spôsoby riešenia a dohodneme si spôsob ako spolu budeme komunikovať. Spoznáš ma lepšie, moju profesionalitu, odbornosť a rozhodneš sa či máš záujem o dlhodobejšiu spoluprácu.

Budem si to môcť dovoliť, nie je to drahé?

Odpoveď: Posúďte sami. Raňajky za 1€. Večera za 1€. Denná detoxikácia za 1€. Súhlasíte, že toto si môže dovoliť každý? Aj mamička na materskej, dôchodca a dokonca aj študent. Tu výhovorky na peniaze neobstoja. Každý musí jesť a je iba o rozhodnutí čo si človek za 1€ kúpi. Či zdravé jedlo alebo nezdravé.

Koľko schudnem?

Odpoveď: Výsledok je u každého individuálny. Zdravé redukcia je 1-4kg mesačne. Samozrejme záleží na tom či si muž, alebo žena. O aký stupeň nadváhy ide, alebo len potrebuješ doladiť posledných 5 kilečiek. Záleží aj od stavu zdravia, chorôb a ďalších parametrov a vplyvov. Dôležité je, že s každým dosiahnem vytúžený cieľ a štíhlosť. S každým, ale za iný čas! Garantujem výsledok.

Aké máte vzdelanie, ste doktor, máte titul MUDr. ?

Odpoveď: Nie, nie som lekár, a nemám titul MUDr. A ani nechcem byť lekár. Prečo? Pretože západná medicína je silne zameraná a prepojená s farmáciou a farmaceutickými spoločnosťami. Ja nechcem pracovať s chémiou, ropou, s liekmi, ktoré majú plno vedľajších účinkov, mám s tým etický problém. Lieky nedokážu riešiť a hlavne vyriešiť dlhodobé chronické problémy. Som expert a špecialista na výživu. Tvrdím že výživový špecialista vie veľa vecí čo nevie lekár. A ja zas neviem veľa vecí čo vedia lekári. Spolupracujeme a vzájomne kooperujeme. Spoločenskú úroveň dobrého výživového poradcu dávam na rovnakú priečku ako lekárov. Spoločnosťou to ešte nie je tak hodnotené, ale smeruje to do stavu, že čoskoro budú mať u ľudí vyšší kredit výživoví poradcovia. Je rozdiel liečiť a vyriešiť problém. Mojim cieľom je dostať klienta do stavu úplného zdravia a potom zdravie dlhodobo udržiavať. Cieľom lekára je liečiť choroby. 

Prečo je cena konzultácie zadarmo a platí sa iba za program?

Odpoveď: Cenu mojich vedomostí hodnotím sumou 100€/hodinu. Avšak moju prácu beriem zároveň ako poslanie pomáhať ľuďom. Preto najvyššiu pridanú hodnotu, čiže môj čas a vedomosti majú klienti prvých 15 minút úplne zdarma. Úprimne, pre mňa je výsledok klienta "druhou" výplatou. Je to úžasný pocit, keď klientovi pomôžem zbaviť sa obezity, liekov, chorôb. Cena mesačného programu začína od 30€, čo je dostupné absolútne pre každého.    

Ako dlho budem čakať na termín konzultácie?

Odpoveď: O moje služby je veľký záujem. Veľmi si to vážim. Denne pracujem 8-12 hodín. Vždy sa snažím o čo najskorší termín.

Myslím si, že mám málo peňazí na to, aby som si to mohla dovoliť, čo s tým?

Odpoveď: Chápem situáciu ľudí s nižším príjmom, preto sú programy cenovo dostupné. To najcennejšie čo moji klienti môžu dostať je môj osobný čas, individuálny prístup a profesionálne vedomosti experta. Naviac klientov učím, kde peniaze ušetriť, aké potraviny kupovať a naopak ktoré nekupovať, lebo škodia. Optimalizujem klientom jedálniček a tak šetrím ich peniaze.

Ako prebieha hodinová platená konzultácia na diaľku?

Odpoveď: Klient väčšinou využije 15-minutovú konzultáciu zdarma. Následne si dohodneme hodinovú platenú konzultáciu. Klient si vyberie formu komunikácie: facebook, telefonicky alebo skype. Dostane na mňa kontakt a následne prebehne konzultácia. Môže sa jednať iba o krátkodobú jednorazovú službu. Vo väčšine prípadov si dohodneme spoluprácu na komplexnom dlhodobom programe.

Ste online aj na facebooku?

Odpoveď: Áno, je to môj preferovaný spôsob komunikácie v prípade ak nie je možný osobný kontakt. Takmer denne komunikujem s klientami aj cez facebook.
www.facebook.com/marian.i.ihnat

Čo ak nemám pevnú vôľu?

Odpoveď: Tú ani nepotrebuješ. Pevná vôľa je potrebná pri diétovaní. Diétovanie je nezdravý spôsob chudnutia, obmedzovanie sa, hladovanie, nedostatočná výživa a následný JOJO efekt, pretože dôjde pevná vôla. Môj postup je na základe prírodných zákonov. Telo čistíme, dovyživujeme, klienti sa zdravo prejedia do vytúženého zdravia a peknej postavy. Žiadne hladovanie, žiadne diétovanie a žiadny JOJO efekt.

Pracujete s klientom iba jednorázovo, alebo dlhodobo? 

Odpoveď: Dĺžka spolupráce, záleží od požiadaviek klienta a od toho, aké problémy si chce vyriešiť. Väčšina mojich klientov sú dlhodobí klienti. Často sme v každodennom kontakte, hlavne na začiatku programu. Zostavím klientovi jedálniček, vysvetlím a naučím ho princípy udržania dlhodobého zdravia a postupne to pod mojim vedením aplikuje do každodenného života. Podporujem ho od počiatočného zlého stavu až do stavu vyriešenia všetkých problémov. Niekedy to trvá pár mesiacov, veľakrát aj dlhšie. 

Viete sa postarať aj o klienta v zahraničí, na diaľku?

Odpoveď: Áno, aktuálne mám klientov zo 4 štátov Európy a dokonca jedného aj v Indii. Žijeme v  21. storočí a vďaka internetu a moderným komunikačným nástrojom nie je problém byť denne v kontakte s kýmkoľvek a kdekoľvek. Taktiež mám logisticky zabezpečené dodanie programu aktuálne do 96 štátov sveta.

Je možné schudnúť aj bez výživových produktov?

Odpoveď: Áno, samozrejme. Je to však komplikovanejšie, drahšie a logisticky náročné. Príklad: dať si ráno šejk za 1€, ktorý človek pripraví za 1 minútu a má istotu že v ňom dostal optimálnu ľahko stráviteľnú výživu s minimom kalórií je jednoducho luxus. Môžete samozrejme špekulovať s biopotravinami, chystať pestré výživné raňajky, počítať kalórie a na prípravu budete potrebovať 15-20 minút a 3-5€. Je rozdiel mať 3-omega kazdý deň za pár centov v tobolke a je rozdiel si každý druhý deň kupovať morské plody, však? Je skvelé že tu je táto komfortná a jednoducho lacná možnosť. Využívam ju u 98% klientov.

Viete garantovať výsledky?

Odpoveď: Áno, samozrejme. Klienta pravdivo v prvom mesiaci informujem aký výsledok vieme reálne dosiahnuť, čo k tomu potrebuje, aké bude postupne zlepšovanie zdravia alebo redukcie. Pokiaľ dodrží inštrukcie, pitný režim, individuálny jedálniček a dávkovanie potom musí dosiahnuť výsledok. Každý klient je chránený 30-dňovou garanciou vrátenia peňazí na zakúpené produkty v prípade nespokojnosti. Reálne v praxi to využije 1 z 1000 a to je úprimne povedané špekulant :). Moji klienti sú spokojní klienti s výsledkami.

Neverím, že je možné takto schudnúť?

Odpoveď: Ak by som bol na vašom mieste tiež by som na začiatku reagoval asi podobne. Nakoľko mám dlhoročné skúsenosti a stovky výsledkov v praxi, mám 100% istotu, že overený postup naozaj funguje. Garantujem výsledky a profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi. Nikto nič neriskuje. Poskytujem 30-dňovú ochranu klienta, ak bude nespokojný bez zbytočných otázok vrátim peniaze. Za moju dlhoročnú prax sa to stalo iba 2x :). Stovky klientov sú spokojní s výsledkami.

Musím raňajkovať?

Odpoveď: Raňajky považujem za najdôležitejšie jedlo dňa. Treba jesť 5-6x denne v 2-3 hodinových intervaloch. Záleží na tom, kedy ráno vstávaš a kedy ideš spať. Raňajky by mali obsahovať cca 220kcal, ale maximum živín. Preto odporúčam raňajkovať zdravé jedlo vo forme hustého koktejlu. Obsahuje optimálny pomer prírodných rastlinných makro-nutrientov, to znamená zdravé bielkoviny, zdravé tuky, zdravé sacharidy, komplexnú zmes prírodných fyto-nutrientov, vitamínov a minerálov, stopové prvky, enzýmy a koenzýmy. Tekutá forma je najlepšie stráviteľná a okamžite ráno naštartuje telo k potrebnej energii a výkonu. Čo je skvelé tak príprava trvá cca 1 minútku, je to veľmi lacné do 1€ a veľmi chutné. Mám to stále doma, šetrí mi to čas a nemusím nič vymýšľať a špekulovať. Jednoducho človek má istotu, že má ideálne raňajky. Ja osobne s celou mojou rodinou ich budem jesť denne a do konca života.

Čo ak užívam nejaké lieky, môžem ich užívať spoločne s vašim programom?

Odpoveď: Samozrejme, áno. Produkty z mojich programov sú pre telo výživou, zdravým kvalitným jedlom. Výživa nemá žiadne kontraindikácie s liekmi. Lieky - liečia, výživa - dodáva do tela všetko potrebné a čistí telo.

Sú výživové doplnky z vašich programov bezpečné? Majú nejaké vedľajšie nežiadúce účinky?

Odpoveď: Výživové doplnky, ktoré doporučujem mojim klientom sú na prírodnej báze a bezpečné. Sú schválené v 96 štátoch sveta ministerstvami zdravotníctva, alebo pôdohospodárstva. Naviac spĺňajú najvyššiu normu FDA, čo je kontrolný úrad pre potraviny a lieky v USA. Majú dokonca certifikáty a nezávislé štúdie, aj keď sa toto od výživy nepožaduje. Výživa vyrobená na prírodnej báze nemá žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Mám problém so štítnou žľazou, môžem aj ja schudnúť? 

Odpoveď: Áno dá sa to. Mám desiatky klientok s týmto problémom. Dokonca aj klientky ktoré majú vybratú štítnu žľazu. Pri klientoch s problémami štítnej žľazy je potrebné dodržať špeciálny postup, overený v praxi. Je nutné používať 6 špeciálnych prírodných produktov. Prvé 2-4 mesiace nedochádza k žiadnej redukcii! Na to upozorňujem dopredu. Telo používa výživu na regeneračné procesy, čistenie a dovyživenie tela. Následne dochádza k postupnej zdravej redukcii 2-4kg mesačne. Klienti sú z toho nadšení, nakoľko veľakrát už vyskúšali "všetko" a konečne im to niekto vysvetlil a ukázal funkčný a dlhodobo udržateľný postup.

 

Ak máte ešte nejaké ďalšie otázky, alebo je vám ešte niečo nejasné, neváhajte a napíšte mi to do kontaktného formulára :).

Napíšte mi vaše ďalšie otázky sem

Formulář byl odeslán, děkujeme.

MI_new2.jpg

Dobrý deň, volám sa Marián IHNAT. Učím ľudí ako zdravo schudnúť BEZ hladovania, diét a JOJO efektu a ako byť ZDRAVÝ bez LIEKOV. 

Viac o mne sa dozviete TU...

Čo hovoria iní ?

Odkedy sme začali spolu komunikovať o strave schudla som 18kg ...

Veľmi sa z toho teším. Kdeže diéta, veď ja jem hrozne veľa. Len som zaviedla do praxe všetko čo ma Marián naučil ohľadom stravovania. Veľmi sa teším, lebo sa blíži moja svadba a ja vďaka tomu, že som schudla si môžem obliecť šaty svojich snov. Pred pár mesiacmi som o tom nemohla ani len uvažovať. Ďakujem Marián. Odporúčam...

Overiť referenciu...

Denisa Gurčíková

Schudni zdravo 
8kg za 2 mesiace bez diét 
a trápenia sa v posilňovni.

Klikni dolu na CHCEM E-BOOK ZDARMA a získaj okamžitý prístup k prémiovému materiálu a návodu ako zdravo schudnúť 8 kg za 2 mesiace, ktorý môžeš použiť už DNES. Overené stovkami spokojných klientov, ktorí sa trápili s nadváhou.

Prémiový E-BOOK !!!

Stiahni si ZDARMA e-book a začni už dnes využívať 5 tajomstiev, ktoré Ti pomôžu zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez diét, hladovania a jojo efektu. 5 tajomstiev, ktoré by si určite nemala podceňovať, keď chceš zdravo schudnúť a svoju novú hmotnosť si navždy udržať. Stačí kliknúť dolu na tlačítko a ihneď získaš okamžitý prístup k prémiovému materiálu.